1. ieteikums: sajūtas spēlēs futbola mundialjas otrajā kārtā Brazīlijā

Brazīlijas Pasaules čempions pakāpeniski pieaug. Daudzi fani bija pieredzējuši interesantas intriģējošas mundiala otrās kārtas spēles, kurās bija dažas sajūtas.

Jutības futbola mundialjas otrās kārtas sacensībās Brazīlijā

Galvenā sajūta otrās kārtas sacensībāsBrazīlijas futbola mundiale var tikt saukts par Itālijas un Kostarikas valstu komandu tikšanās galīgo rezultātu. Eiropas grupas kvarteta D grupas pirmajā spēlē europieši parādīja ļoti labu futbolu, uzvarot angļu valodu. Savukārt Costa Ricans kļuva par galveno mundiales sākuma sajūtu. Viņi sita spēcīgu Urugvajas komandu. Tomēr neviens nevarēja uzminēt, ka Kostarika pārspēs arī Itāliju. Sanāksmes gala rezultāts bija 1 - 0 par labu Centrālamerikas pārstāvjiem. Sensacionālais ir ne tikai rezultāts, bet pati itāliešu spēle. Costa Ricans neļāva spēlētājiem no Itālijas nacionālās komandas, lai parādītu visu klasi. Itāļi izskatījās ļoti bāli un neveikli pret konkurentu fona. Kostarika, pateicoties šai uzvarai, nodrošināja izeju no turnīra spēlēm no nāves grupas.

Sensacionālos rezultātus var droši attiecinātspēlē konkurentus no Krievijas komandas grupā. Otrajā kārtā Alžīrijas nacionālajā izlasē pārspēt Dienvidkoreja ar rezultātu 4 - 2. Ņemot vērā, ka afrikāņi pirmā puslaika vadībā ar graujošu rezultātu 3 - 0, uz Alžīriju, var rasties iespaids, kā ļoti spēcīga komanda. Varbūt spēļu organizēšanas ziņā alžīrieši patiešām labi, bet viņu sastāvs ir maz zināms starp parastajiem futbola faniem. Jebkurā gadījumā neviens negaidīja šādu uzvaru pār Korejas līdzsvaroto komandu.

Uz sensacionālajiem mundialjas kārtas rezultātiemietver kaujas vērš spēlēm grupas G. jo spēle Vācija - Gana un Amerikas Savienotajām Valstīm - Portugāle beidzās tāpat - 2 - 2. Maz ticams, ka kāds par zemu Ghanaians vai amerikāņi, taču daži varēja paredzēt, ka tie dos tik daudz problēmu augstmaņi par Eiropas futbolu. Komanda Portugāle neapdraud grupu atstāt. Un jau to var attiecināt uz vienu no galvenajiem sajūtu no turnīra.

Padoms 2: 1./8 fināls 2014. gada Pasaules kausa izcīņā: Nīderlande - Meksika

29. jūnijā Fortalezā norisinājās futbola mundiales 1./8 fināla trešā spēle. Notika nacionālās komandas no Nīderlandes un Meksikas.

Niderlandija - Meksika

Spēlētājs starp Nīderlandi un Meksiku deva faniem dažādas emocijas. Mēs varam pieņemt, ka spēle starp konkurentiem ir bijusi viena no dramatiskajām futbola mundialjas sacīkstēm.

Sanāksme sākās labā ātrumā. Un meksikāņi pārspēja viņu pretinieku. Ir vērts pieminēt, ka CONCACAF zonas pārstāvji izskatījās labāk gandrīz visos svarīgākajos futbola aspektos. Parasti holandieši izmantoja lielus pārsūtījumus uz frontes līniju, kas neko nedarīja.

Pirmais puss izrādījās nozīmīgs bīstamām izredzēm uzbrukt, lai gan viņš nokļuva zem Meksikas dominējošā stāvokļa.

Sanāksmes otrā puse sākās ar priekšrocībuMeksikāņi Salīdzinot ar sanāksmes pirmo pusi, vienīgā atšķirība ir tā, ka skatītāji redzēja gūtos vārtus. 48. minūtes jau otrajā pusē sākās meksikāņi, kas vairs nebija sajūta, bet likumsakarība. Giovani dos Santos trāpīja no laukuma neveiksmīgā soda laukumā, un bumba tika soda laukumā holandiešu vārtsargos. 1 - 0 vadīja Meksiku. Tas bija pelnījis. Nīderlandes spēlētāji vairs neuzrādīja šo dzirkstošo punktu skaitu, kurus holandiešu fani varēja skatīties grupas spēlēs. Jau spēlmašīnas pirmās kārtas laikā Van Galu komanda saskārās ar ļoti organizētu komandu.

Meksika deva iniciatīvu eiropiešiem pēcmērķis ieguva. Holandē bija divas drausmīgas izredzes uz mērķi, bet meksikāņu Ochoa vārtsargs bija nesalīdzināms. Tikšanās jau bija beigusies. Atliek spēlēt nedaudz vairāk par piecām minūtēm, ieskaitot kompensācijas laiku. Tomēr Meksika nevarēja gūt labumu. Holandiešu uzbrukums joprojām radīja rezultātu.

88. minūtē pēc tam, kad bija uzrakstījis stūra bumbu, viņš atgriezās Sneideram, kurš spēcīgi trieca tieši meksikāņu vārtu stūrī. Pēdējā brīdī eiropieši salīdzina rezultātu - 1 -1.

Atteikšanās notika dažu minūšu laikā - sanāksmes 94. minūtē tiesnesis iecēla soda mēru meksikāņu vārtos. Uz bumbu atnāca Klas-Jan Huntelar, kurš ieguva vārtu gūšanu.

Nīderlande neuzvarēja, viņi to izvilkapēdējās sanāksmes minūtes. Tagad holandieši gaida savu pretinieku ceturkšņa finālā, kas būs pāra Kostarikas - Grieķijas uzvarētājs. Meksikāņi ir ļoti žēl. Tā bija brīnišķīga komanda, par spēli, kas bija jauki skatīties. Centrālamerikas pārstāvji izveidoja uzņēmumu Čīļiešiem - šīs komandas tiek nosūtītas mājās.