1. ieteikums: 2014. gada Pasaules kauss: kā noritēja spēle Gana - ASV

16.jūnijā Brazīlijas stadionā "das Dunas"Natalas pilsēta kvartetā pavadījusi spēli mundialya. Ganas valsts komanda spēlēja ar ASV komandu. Ne jau pirmo reizi futbola liktenis apvieno šos pretiniekus vienā grupā, un pēdējos pasaules čempionātos Dienvidāfrikā tas bija Gāni, kuri 1./8 finālā pārspēja amerikāņus.

Gana - ASV_

Spēle sāka slaveni. Mazāk nekā 30 sekundes, jo bumba bija Gana nacionālās komandas vārtos. Clint Dempsey ieguva soda laukuma vidi, apspriedušama pretinieku vārtsargu un raidīja bumbu vārtu devītniekā, izmainot rezultātu uz tabloeniem. Komanda ASV ļoti ātri vadīja kontu. Iespējams, šis mērķis būs visstraujāk turnīrā.

Visa pirmā afrikāņu puse nevarēja nonākt pie sevis. Viņi uzbruka vairāk ar inerci, saprātīgi saprātīgi uzbrukumi bija ļoti maz, un amerikāņi spēlēja kontā. Team USA klusi aizstāvēja pretiniekus, reizēm reaģējot ar asiem uzbrukumiem. Pirmo reizi un beidzot ar minimālu ASV komandas priekšrocību.

Otrajā pusē afrikāņi pastiprinājās. Ir bijuši vairāki aizstājēji, kas ievērojami nostiprināja Ganas nacionālās komandas spēli. Uzbrukumi ir kļuvuši asāki, gudrāki un ātrāki. Tomēr līdz spēles beigām Gana nebija spējīgi atgūt. Bet tomēr mērķis tika sasniegts 82. minūtē. Pēc brīnišķīgas caurlaides kapteiņa Gana papēdis, Andrea Ajū, pārsteidza ASV komandas vārtu netālu no stūra. Trieciens bija ļoti efektīvs.

Bija iespaids, ka afrikāņi būtu dozhymutkonkurentu, bet tas nenotika. Gluži pretēji, 86. minūtē Ganas nacionālās komandas vārtiem bija reti sastopams stūris. Pēc precīzas John Brooks iesniegšanas, kurš izturēja tikai četras spēles nacionālajai komandai, galva nosūta bumbu bandu vārtos. 2 - 1 ASV ir pārraujot uzvaru, kas vēlreiz pierāda, ka Brazīlijas turnīrā sāncensi nevēlas vienoties izdarīt.

ASV komanda uzvar ļoti smagiGana, un to salīdzina ar punktiem ar Vāciju, un Ganas nacionālajai komandai būs jāpieliek neticami spēki, lai konkurētu par izredzes sasniegt izlaides posmu.

Padoms 2: Kā Ganas nacionālā komanda spēlēja 2014. gada pasaules čempionātā

2010. gada Pasaules kausa izcīņā Dienvidāfrikā tika sasniegta Ganas valstu izlaseizcils rezultāts. Āfrikas futbolisti varēja ielauzties turnīra ceturtdaļfinālē, kur viņi zaudēja tikai Urugvajas pēcsvaru soda metienu sēriju sērijās. 2014.gadā gana faniem sagaidīts tik pozitīvs rezultāts.

Kā Ganas nacionālā izlase spēlēja 2014. gada pasaules čempionātā

Spēlētāji no Ganas pasaules čempionāta Brazīlijādevās uz sarežģītu grupu. Viņi uzstājās G kvartetā, kuru daži futbola speciālisti pielīdzināja nāves grupām. Āfrikas futbolistu pretinieki bija Vācijas, ASV un Portugāles komandas.

Ganā notikušās turnīru komandas pirmā spēlepret Amerikas Savienotajām Valstīm. Āfrikas futbolisti jau sanāksmes pirmajā minūtē neatbilda šim mērķim. Tikai otrajā pusē Ganas spēlētāji atguvās. Tomēr spēle nebeidzās izdarīt. Pēdējā spēles minūtē, pēc stūra aizpildīšanas, amerikāņu futbolisti ieguva otro vārtu. Sākotnējās sanāksmes galīgais rezultāts bija neapmierinošs Ganai (1 - 2).

Otrajā turnīra spēlē Ganas futbola spēlētājiizrādījās ļoti labs un kvalitatīvs futbols, lai gan Vācijas komanda pret to bija pretojusi. Spēle beidzās ar kaujas 2 - 2. Turklāt Gana futbolisti zaudēja vispirms, un tad uzvarēja. Tomēr Ganas armijas priekšrocības nebija, vācieši izlīdzināja rezultātu.

Pēc divām sacensībām turnīrā ar Ganas nacionālo komandupalika tikai minimālās izredzes izkļūt no grupas uz spēles posmu. Afrikāniem vajadzēja pārspēt Portugāles izlasi. Tomēr vēlamais rezultāts Gana komandai nebija sasniegts. Āfrikas futbolisti zaudēja spēli ar punktu skaitu no 1 līdz 2, kas noteica turnīra gala beigšanos pēc grupas posma beigām.

Ganas nacionālās komandas sniegums tiek vērtēts kā ārkārtējs žēlums. Pirms Āfrikas spēlētājiem bija minimālais mērķis atstāt grupu izlaides posmā, bet tas netika sasniegts.

Padoms 3: Pasaules kauss 2014: kā Portugāle spēlēja pēdējo turnīru spēli

Portugāles komanda turpinās cīņu parPasaules kauss bija vajadzīgs, lai pārspētu lielo rezultātu Ganā un ceru, ka vācieši pārspēs ASV komandu. Ganas spēlētāji arī cerēja uz savu uzvaru, jo labvēlīga ASV un Vācijas sanāksmes iznākuma gadījumā afrikāņi devās uz nākamo turnīra posmu.

Pasaules kauss 2014: kā Portugāle spēlēja pēdējo turnīru spēli

Spēle starp Portugāli un Ganu sākās ļotidzīvs Abas komandas mēģināja uzbrukt pretinieka vārdam, ātri pāriet lauka centram. Cristiano Ronaldo jau 5. minūtē gandrīz izdarīja futbola brīnumu. Pēc ātrā uzbrukuma Portugāles kapteinis piegāja Gana iedzīvotāju vārtsargam, bet bumba uzkāpa pāri vārtiem. 19. minūtē, Ronaldo jau ar dažiem metriem galvu uzbruka uz mērķi afrikāņi, bet pēdējais saglabāja vārtsargu.

Ganas komandai bija savi mērķi pirmajā pusēbrīži Tātad Gianam neizdevās realizēt bīstamu izeju uz eiropiešu vārtiem. Pēc tam spēlēja slavenā futbola likme. Pēc nerealizētā brīža, paši Āfrikas iedzīvotāji aizmirsa citu vārtus. 31. minūtē John Boye izcēlās bumbu savā tīklā, kas šokēja daudzus Gana fanus. Portugāle uzņēma 1 - 0.

Pirmais pusgads beidzās un ar minimālu eiropiešu lieko svaru.

Komandas sanāksmes otrajā pusē ir arī aktīvsradīja bīstamus brīžus cilvēku karos. 57. minūtē afrikāņu Gyan kapteinis ieguva bumbu. Pēc gleznainās Asamoahas malas Gjana galva sūtīja bumbu uz neto. 1 - 1 - pēc šāda konta afrikāņi cerēja, ka viņi varētu pabeigt Portugāli un uzvarēt šajā spēlē. Patiešām, brīdī, kad Gana bija 61. minūtē, afrikāņu spēlētājs ar vārtsargas galvas līniju pārsūtīja bumbu gar vārtiem.

Spēle devās uz galīgo izdarīšanas rezultātu,kas nebija piemērots nevienai komandai, bet skaitļi rādītājos joprojām mainījās. 80. minūtē Ronaldo ieguva savu pirmo un, kā izrādījās vēlāk, pēdējais mērķis mundiale.

Galīgais sanāksmes rezultāts 2 - 1 par labu Portugāleisūta abas komandas mājās. Portugāle līdzinājās punktiem, kurus ieguva ar ASV komandu, bet atšķirība starp uzvarētajiem un atzītajiem mērķiem bija amerikāņu pusē. Tāpēc, diemžēl, Portugāles faniem, mums jāsecina, ka spēle ar Ganu bija Eiropas komandai pēdējā turnīrā.

Padoms 4: Pasaules kauss 2014: kā spēlēja ASV - Vācija

Vācija spēlēja pēdējo spēli futbola mundialjas grupas fāzē Brazīlijā 26.jūnijā Resifi pilsētā. 41 000 skatītāju klātbūtnē vācieši cīnījās ar ASV nacionālo komandu.

Pasaules kauss 2014: kā spēlēja ASV - Vācija

Vācijas komanda jau ir nodrošinājusi anākamais posms turnīra, bet uzvarēt spēli varēja izlaist Vācijas gala otro vietu grupā G. Team USA varētu nokārtot neizšķirti, lai prātā nevar uzturēt iznākumu sanāksmes starp komandām Portugāles un Ganas. Amerikāņi, ja vākšanas punktus spēlē ar vāciešiem, arī nāk ārā no grupas pēdējā 1/8 mundialya.

Spēle sākās ar vāciešu kundzību. Hard spiediens, vairāk kontrolējot bumbu - tas viss noveda pie Vācijas pārsvaru pirmajās 15 minūtēs no spēles. Tomēr nav būtiskas vērtēšanas izredzes izveidotās nebija.

Kopš pusslodzes vidus, amerikāņi ir apguvuši unnedaudz pielīdzināja spēli. ASV komandas spēlētāji visbiežāk izmantoja lielus pārsūtījumus uzbrucēju priekšgalā, taču tas nenodrošināja vēlamo rezultātu. Vācieši arī neradīja neko bīstamu pie ASV komandas vārtiem. Jāatzīst, ka pirmais pusē izrādījās ne tikai bezgalīgs, bet arī mazliet garlaicīgs.

Sanāksmes otrajā pusē skatītāji joprojām redzējaviens mērķis. 55. minūtē Thomas Müller ar soda sitienu soda sitienu pārsūtīja bumbu amerikāņu vārtu stūrī. Šis mērķis jau bija par ceturto daļu vācu turnīrā. Vācija vadīja 1 - 0.

Pēc vārtu gūšanas nekāda aktivitāte nepazūdno ASV komandas puses pie vācu vārtiem netika novērots, un paši vācu spēlētāji paši nevilcinoties vairāk. Tikai atlīdzināšanas brīdī radās bīstams brīdis. Amerikāņi varēja atgūt, bet Nets Lam kapteinis saglabāja savu komandu. ASV spēlētājs bīstami sitiens pie Neuera vārtiem, bet Lam apakškategorijā bloķēja bumbu pa vārtiem.

Gala rezultāts sanāksmē 1 - 0 par labu Vācijaino pirmās vietas secina turnīru atkārtojošos turnīros vāciešus. ASV komanda ieņem otro pozīciju, jo portugāļi lielos skaitļos nevarēja pārspēt Ganu. Lai panāktu vislabāko atšķirību starp vārtiem un atzītajiem mērķiem, amerikāņi pārspēja komandu Cristiano Ronaldo.