Kura komanda uzvarēja Pasaules hokeja čempionātā 2014. gadā?

Katru gadu tiek sagaidīti visi pasaules hokeja fanigalvenais nacionālo komandu turnīrs. Pasaules hokeja čempionāts ar zvaniem uzaicina 16 komandas, bet tikai viena galu galā paaugstina kāroto trofeju virs viņa galvas.

2014. gada 25. maijā Baltkrievijas galvaspilsētā"Minsk Arena" vairāk kā 15 tūkstošu skatītāju vidū uzņēma Pasaules hokeja čempionāta gala sacensības. Pēc sešdesmit minūtēm, spēlējot laika uzvaru ir izdevusi valsts komanda Krievijā, kas jau kļuvusi par četrkārtējais pasaules čempions nesenajā vēsturē. Viņš pacēla trofeju virs savas galvas Krievijas komandas kapteinis Aleksandrs Ovečkins, un tad visi spēlētāji un treneri, kas uzvaras apli ap tiesā.

Finālā krievi sakāva nacionālo komandu Somiju ar rezultātu 5: 2. Mērķi pie vārtiem somi iemeta Shirokov, Ovečkins, Malkin, Zaripov un Tihonovs.

Krievijas komanda uzvarēja uz šo Pasaules kausu 12jaunieši, viņu rindas ir pievienojušies atzītiem vadītājiem KHL un NHL nacionālās komandas. Ir vērts atzīmēt, ka Minskā notikušajā turnīrā krieviem bija visspēcīgākais sastāvs. Oles Zarnara uzaicinājumā atbildēja pasaules hokeja pirmā lieluma zvaigznes. Aleksandrs Ovečkins, Nikolajs Kuļomins, Artjoms Aņisimovs Sergejs Bobrowski un kādu citu NHL-aitas, kad ieradās vietā, komandas pirms sākuma turnīru. Kompānijas nopietns nostiprināšanās bija uzbrucēju Evgeni Malkina grupas posma beigas. Tas ģēnijs Eugene un Aleksandr Veliky otrajā periodā noslēguma sanāksmē bija iespēja glābt spēli, kad krievi zaudēja 1: 2. Gala dvadtsatiminutke visvairāk Daniss Zaripovs guva ceturto mērķi, kas ir kļuvusi par vienu no skaistākajām turnīra.

Čempionātā čempionātā Krievijas komanda ieguva visas desmit spēles regulārā laikā un 2014. gadā kļuva par pelnīto pasaules hokeja čempionāta uzvarētāju.