Visievērojamākās 2014. gada Pasaules kausa izcīņas spēles

Īpašas futbola sacensības var saukt parspītīgs konfrontācija ar daudzumu mērķu un spēles, kurās tika uzvarētas lielas uzvaras. No 64 futbola mundiali sacensībām Brazīlijā ir vairākas īpašas tikšanās.

Brazīlija - Vācija (1 - 7)

Visveiksmīgākā uzvara 2014. gada pasaules kausāTo var uzskatīt par veiksmīgu nacionālā komanda Vācijas pusfināla spēlē pret uzņēmējas komanda Pasaules kausa Brazīlijā. Vācieši sakāva dienvidu amerikāņus ar rezultātu 7 - 1. Jāatzīmē, ka pirmajā pusē spēle noslēdzās ar rezultātu 5 - 0. Turklāt, ir nepieciešams uzsvērt, ka Vācijas komanda varēja atšķirt sevi 18 minūtēs piecas reizes (no 11. līdz 29. minūtei no pirmā puse laika). Šis uzvarētājs bija lielākais Brazīlijas nacionālās komandas vēsturē.

Spānija - Nīderlande (1 - 5)

Viena no pirmajām turnīru sacīkstēm starp toppretinieki beidzās ar saberšanas rezultātu. Nīderlande izcīnīja spāņiem lielisku sitienu ar rezultātu 5 - 1. Sesijas pirmā puse beidzās ar punktu skaitu, bet otrajā pusē holandieši izspieda pretinieka aizstāvību, izcīnot četrus neatbildētos mērķus.

Austrālija - Nīderlande (2 - 3)

Nākamā spēle grupas skatuves posmā starpNīderlande un Austrālija noslēdza lielu rezultātu. Audienti varēja redzēt piecus vārtus. Sanāksmes laikā abām komandām kontā bija priekšrocības. Pirmkārt, Nīderlandes spēlētāji devās uz priekšu, bet otrajā pusē partijām Van Gaal bija atgūt. Pēdējā kredītvēsture to ne tikai izdarīja, bet arī spēja uzvarēt spēcīgu uzvaru 3 - 2.

Nigērija - Argentīna (2 - 3)

Tika iesniegts arī spēles starp Nigēriju un Argentīnupieci vārti gūti. Pasākumi mačā sāka attīstīties ļoti ātri. Pirmkārt, Nigērijas neatbilda 3. minūtē, bet jau 4. vietā uzvarēja. Pirmā pusgada kompensētajā laikā Messi ar brīvsitienu atkal atnesa Dienvidamerikā priekšu. Sesijas otrās puses sākumā iezīmējās Nigērijas mērķis, taču gandrīz nekavējoties (50. minūtē) Argentīna atkal nāca klajā. Galīgais rezultāts - 3 - 2 Argentīnas uzvaru.

Gana - Vācija (2 - 2)

Viena no spilgtākajām sapulcēm, kas beidzāsizdarīt, bija spēle starp gana un vāciešiem. Vācijas futbolisti tikai otrajā pusē varēja nākt klajā, bet pēc tam divreiz nokavēja viņu mērķi. Vēl viena čempionāta sajūta bija alus. Taču Vācijas spēlētāji to nepiekrita. Viņi varēja izlīdzināt rezultātu, kas noteica gala rezultātu spēles laikā starp Ganu un Vāciju (2 - 2).